Raadsleden

Periode

Huidig

Fracties

Gemeentebelangen

8 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeentebelangen
  1. Inge Haarman Fractievoorzitter
  2. Jelle Hekman Raadslid
  3. Mariëtte Holterman Raadslid
  4. Gerard Jutten Raadslid
  5. Herman Kleine Koerkamp Raadslid
  6. Wim van Lenthe Raadslid
  7. Wim Pessink Raadslid
  8. Jolande Upper Raadslid

CDA

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Bert Ruitenberg Fractievoorzitter
  2. Luc Diepman Raadslid
  3. Roel Kouwen Raadslid
  4. Wim Prinsse Raadslid
  5. Miriam Veldkamp Raadslid
  6. Anouk Zwakenberg Raadslid
  7. Francien Bekius Commissielid

ChristenUnie

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Rietje Lassche-Visscher Fractievoorzitter
  2. Dick van Gelder Raadslid
  3. Dick Homans Raadslid
  4. Martijn Kloppenburg Commissielid

PvdA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Leander Broere Fractievoorzitter
  2. Ton de Vries Raadslid
  3. Julia Bloeming Commissielid
  4. Raymond Lozekoot Commissielid
  5. Stienus Melis Commissielid

D66

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Bernard Smalbraak Fractievoorzitter
  2. Jos de Boer Commissielid
  3. Ben Schrijver Commissielid

VVD

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Gerrit Jan Veldhuis Fractievoorzitter
  2. Vernon Brandsema Commissielid
  3. Hugo Endeman Commissielid

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

21 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Rikus Jager Voorzitter vanaf 09-07-2024
  2. Joost Leegwater Raadsgriffier
  3. Leander Broere Lid gemeenteraad
  4. Luc Diepman Lid gemeenteraad
  5. Dick van Gelder Lid gemeenteraad
  6. Inge Haarman Lid gemeenteraad
  7. Jelle Hekman Lid gemeenteraad
  8. Mariëtte Holterman Lid gemeenteraad
  9. Dick Homans Lid gemeenteraad
  10. Gerard Jutten Lid gemeenteraad
  11. Herman Kleine Koerkamp Lid gemeenteraad
  12. Roel Kouwen Lid gemeenteraad
  13. Rietje Lassche-Visscher Lid gemeenteraad
  14. Wim van Lenthe Lid gemeenteraad
  15. Wim Pessink Lid gemeenteraad
  16. Wim Prinsse Lid gemeenteraad
  17. Bert Ruitenberg Lid gemeenteraad
  18. Bernard Smalbraak Lid gemeenteraad
  19. Jolande Upper Lid gemeenteraad
  20. Gerrit Jan Veldhuis Lid gemeenteraad
  21. Miriam Veldkamp Lid gemeenteraad
  22. Ton de Vries Lid gemeenteraad
  23. Anouk Zwakenberg Lid gemeenteraad

Raadscommissie

21 zetels
Bekijk pagina
Leden van Raadscommissie
  1. Mariëtte Holterman Voorzitter Raadscommissie
  2. Herman Kleine Koerkamp Voorzitter Raadscommissie
  3. Anouk Zwakenberg Voorzitter Raadscommissie
  4. Leander Broere Raadslid
  5. Luc Diepman Raadslid
  6. Dick van Gelder Raadslid
  7. Inge Haarman Raadslid
  8. Jelle Hekman Raadslid
  9. Dick Homans Raadslid
  10. Gerard Jutten Raadslid
  11. Roel Kouwen Raadslid
  12. Rietje Lassche-Visscher Raadslid
  13. Wim van Lenthe Raadslid
  14. Wim Pessink Raadslid
  15. Wim Prinsse Raadslid
  16. Bert Ruitenberg Raadslid
  17. Bernard Smalbraak Raadslid
  18. Jolande Upper Raadslid
  19. Gerrit Jan Veldhuis Raadslid
  20. Miriam Veldkamp Raadslid
  21. Ton de Vries Raadslid
  22. Francien Bekius Commissielid
  23. Julia Bloeming Commissielid
  24. Jos de Boer Commissielid
  25. Vernon Brandsema Commissielid
  26. Hugo Endeman Commissielid
  27. Martijn Kloppenburg Commissielid
  28. Raymond Lozekoot Commissielid
  29. Stienus Melis Commissielid
  30. Ben Schrijver Commissielid

College van Burgemeester & Wethouders

Bekijk pagina
Leden van College van Burgemeester & Wethouders
  1. Rikus Jager Burgemeester vanaf 09-07-2024
  2. Ruud van Leeuwen Wethouder
  3. Betsy Ramerman Wethouder
  4. André Schuurman Wethouder
  5. Jan Uitslag Wethouder
  6. Henry van der Woude Secretaris

Griffie

Leden van Griffie
  1. Joost Leegwater Raadsgriffier
  2. Gerald van Dijk Raadsadviseur
  3. Romy Dekker Raadsadviseur
  4. Marieke Fernim Communicatieadviseur
  5. Karin Kooijman Griffiemedewerker
  6. Simone Kiewiet Plv. commissiegriffier

Presidium

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. Rietje Lassche-Visscher Voorzitter presidium
  2. Leander Broere Raadslid
  3. Inge Haarman Raadslid
  4. Bert Ruitenberg Raadslid
  5. Bernard Smalbraak Raadslid
  6. Gerrit Jan Veldhuis Raadslid

Agendacommissie

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Agendacommissie
  1. Herman Kleine Koerkamp Voorzitter Raadscommissie
  2. Anouk Zwakenberg Voorzitter Raadscommissie
  3. Bernard Smalbraak Raadslid
  4. Rikus Jager Burgemeester vanaf 09-07-2024

Ambtelijke Organisatie

Bekijk pagina
Leden van Ambtelijke Organisatie
  1. Henry van der Woude Secretaris
  2. Ambtelijke Ondersteuning Ambtenaar
  3. Adviseur Adviseur

Rekenkamer

Bekijk pagina
Leden van Rekenkamer
  1. Thecla van der Torre Voorzitter rekenkamer
  2. Gerald van Dijk Raadsadviseur
  3. Carien de Jager Lid rekenkamer vanaf 01-01-2024
  4. Paul Moossdorff Lid rekenkamer vanaf 01-01-2024

Werkgeverscommissie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Werkgeverscommissie
  1. Leander Broere Voorzitter
  2. Roel Kouwen Raadslid
  3. Rietje Lassche-Visscher Raadslid

Werkgroep Goed Goan

Bekijk pagina
Leden van Werkgroep Goed Goan
  1. Roel Kouwen Voorzitter

Commissie regionale samenwerking

Bekijk pagina
Leden van Commissie regionale samenwerking
  1. Leander Broere Raadsrapporteur
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens

2009

Ophalen gegevens

2008

Ophalen gegevens

2007

Ophalen gegevens

2006

Ophalen gegevens

2005

Ophalen gegevens

2004

Ophalen gegevens

2003

Ophalen gegevens

2002

Ophalen gegevens

2001

Ophalen gegevens