Gerrit Jan Veldhuis

Naam: Gerrit Jan Veldhuis

Fractievoorzitter, VVD
Lid gemeenteraad, Gemeenteraad
Raadslid, Raadscommissie
Raadslid, Presidium
g.veldhuis@raaddalfsen.nl
Fractievoorzitter Actief sinds 31 okt. 2016 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Manager software development Vadain Genemuiden (bezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 31 okt. 2016 Fractievoorzitter, VVD
  • Actief sinds 31 okt. 2016 Lid gemeenteraad, Gemeenteraad
  • Actief sinds 31 okt. 2016 Raadslid, Raadscommissie
  • Actief sinds 31 okt. 2016 Raadslid, Presidium

2023

  • 20 jun. 2022 - 31 dec. 2023 Raadslid, Rekenkamer

2022

  • 28 mei 2018 - 29 mrt. 2022 Raadslid, Rekenkamer

2016

  • 26 mei 2014 - 31 okt. 2016 Commissielid, Raadscommissie
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Stemmingen

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens