Raad

Gemeentebelangen

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen
Huidig aantal zetels
9

Leden

Foto van Jos Ramaker Jos Ramaker (Fractievoorzitter)
Foto van Wim Dankelman Wim Dankelman (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 24-09-2018
Foto van Hans Ellenbroek Hans Ellenbroek (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Hans Ellenbroek Hans Ellenbroek (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Inge Haarman Inge Haarman (Raadslid)
Foto van Evert Jan Hof Evert Jan Hof (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Gerard Jutten Gerard Jutten (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Ingrid Kappert Ingrid Kappert (Raadslid)
Foto van Ruud van Leeuwen Ruud van Leeuwen (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Wim van Lenthe Wim van Lenthe (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Peter Meijerink Peter Meijerink (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Wim Pessink Wim Pessink (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van André Schuurman André Schuurman (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Jolande Upper Jolande Upper (Raadslid) vanaf 24-09-2018
Foto van Aalt Westerman Aalt Westerman (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Gerard Jutten Gerard Jutten (Commissielid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Betsy Ramerman Betsy Ramerman (Fractievoorzitter)
Foto van Arie Koetsier Arie Koetsier (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Roel Kouwen Roel Kouwen (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Theo Logtenberg Theo Logtenberg (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Wim Massier Wim Massier (Raadslid)
Foto van Bert Ruitenberg Bert Ruitenberg (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jan Uitslag Jan Uitslag (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Roel Kouwen Roel Kouwen (Commissielid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Luco Nijkamp Luco Nijkamp (Fractievoorzitter)
Foto van Anne Nijburg Anne Nijburg (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Michiel Veldman Michiel Veldman (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dick van Gelder Dick van Gelder (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Dick van Gelder Dick van Gelder (Commissielid) vanaf 23-04-2018
Foto van Jan Sjirk Rodenboog Jan Sjirk Rodenboog (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Jan Sjirk Rodenboog Jan Sjirk Rodenboog (Commissielid) vanaf 23-04-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Leander Broere Leander Broere (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Johan Wiltvank Johan Wiltvank (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van José Eilert José Eilert (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Leander Broere Leander Broere (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Joey van Driessen Joey van Driessen (Commissielid) vanaf 23-04-2018
Foto van José Eilert José Eilert (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van José Eilert José Eilert (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Piet Weerstra Piet Weerstra (Commissielid) vanaf 23-04-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Gerrit Jan Veldhuis Gerrit Jan Veldhuis (Fractievoorzitter)
Foto van Hans Borgeld Hans Borgeld (Commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Margreet Jansen-Schijff Margreet Jansen-Schijff (Commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marinus van Riezen Marinus van Riezen (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Reint Warmelink Reint Warmelink (Commissielid) tot 28-03-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Jan Rooijakkers Jan Rooijakkers (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Ben Schrijver Ben Schrijver (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Hans de Graaf Hans de Graaf (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Ben Schrijver Ben Schrijver (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Marijn Seuters Marijn Seuters (Commissielid) vanaf 23-04-2018
Foto van Bernard Smalbraak Bernard Smalbraak (Commissielid) vanaf 29-03-2018
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Huidig aantal zetels
21

Leden

Foto van Han Noten Han Noten (Voorzitter)
Foto van Joost Leegwater Joost Leegwater (Raadsgriffier)
Foto van Leander Broere Leander Broere (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Wim Dankelman Wim Dankelman (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 24-09-2018
Foto van José Eilert José Eilert (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Hans Ellenbroek Hans Ellenbroek (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Hans Ellenbroek Hans Ellenbroek (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Inge Haarman Inge Haarman (Raadslid)
Foto van Evert Jan Hof Evert Jan Hof (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Gerard Jutten Gerard Jutten (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Gerard Jutten Gerard Jutten (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Ingrid Kappert Ingrid Kappert (Raadslid)
Foto van Arie Koetsier Arie Koetsier (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Roel Kouwen Roel Kouwen (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Roel Kouwen Roel Kouwen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Ruud van Leeuwen Ruud van Leeuwen (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Wim van Lenthe Wim van Lenthe (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Theo Logtenberg Theo Logtenberg (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Wim Massier Wim Massier (Raadslid)
Foto van Peter Meijerink Peter Meijerink (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Anne Nijburg Anne Nijburg (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Luco Nijkamp Luco Nijkamp (Raadslid)
Foto van Wim Pessink Wim Pessink (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Ramaker Jos Ramaker (Raadslid)
Foto van Betsy Ramerman Betsy Ramerman (Raadslid)
Foto van Jan Rooijakkers Jan Rooijakkers (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Bert Ruitenberg Bert Ruitenberg (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ben Schrijver Ben Schrijver (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van André Schuurman André Schuurman (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Jan Uitslag Jan Uitslag (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Jolande Upper Jolande Upper (Raadslid) vanaf 24-09-2018
Foto van Gerrit Jan Veldhuis Gerrit Jan Veldhuis (Raadslid)
Foto van Michiel Veldman Michiel Veldman (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Aalt Westerman Aalt Westerman (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Johan Wiltvank Johan Wiltvank (Raadslid) tot 28-03-2018
 

Raadscommissie

Orgaan informatie

Logo van Raadscommissie
Huidig aantal zetels
21

Leden

Foto van Herman Kleine Koerkamp Herman Kleine Koerkamp (Voorzitter Raadscommissie)
Foto van Janine Schiphorst-Kijk in de Vegte Janine Schiphorst-Kijk in de Vegte (Voorzitter Raadscommissie)
Foto van Leander Broere Leander Broere (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Wim Dankelman Wim Dankelman (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 24-09-2018
Foto van José Eilert José Eilert (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Hans Ellenbroek Hans Ellenbroek (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Hans Ellenbroek Hans Ellenbroek (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Inge Haarman Inge Haarman (Raadslid)
Foto van Evert Jan Hof Evert Jan Hof (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Gerard Jutten Gerard Jutten (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Gerard Jutten Gerard Jutten (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Ingrid Kappert Ingrid Kappert (Raadslid)
Foto van Arie Koetsier Arie Koetsier (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Roel Kouwen Roel Kouwen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Roel Kouwen Roel Kouwen (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Ruud van Leeuwen Ruud van Leeuwen (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Wim van Lenthe Wim van Lenthe (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Theo Logtenberg Theo Logtenberg (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Wim Massier Wim Massier (Raadslid)
Foto van Peter Meijerink Peter Meijerink (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Anne Nijburg Anne Nijburg (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Luco Nijkamp Luco Nijkamp (Raadslid)
Foto van Wim Pessink Wim Pessink (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Ramaker Jos Ramaker (Raadslid)
Foto van Betsy Ramerman Betsy Ramerman (Raadslid)
Foto van Jan Rooijakkers Jan Rooijakkers (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Bert Ruitenberg Bert Ruitenberg (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ben Schrijver Ben Schrijver (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jan Uitslag Jan Uitslag (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Jolande Upper Jolande Upper (Raadslid) vanaf 24-09-2018
Foto van Gerrit Jan Veldhuis Gerrit Jan Veldhuis (Raadslid)
Foto van Michiel Veldman Michiel Veldman (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Aalt Westerman Aalt Westerman (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Johan Wiltvank Johan Wiltvank (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Hans Borgeld Hans Borgeld (Commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Leander Broere Leander Broere (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Joey van Driessen Joey van Driessen (Commissielid) vanaf 23-04-2018
Foto van José Eilert José Eilert (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van José Eilert José Eilert (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Dick van Gelder Dick van Gelder (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Dick van Gelder Dick van Gelder (Commissielid) vanaf 23-04-2018
Foto van Hans de Graaf Hans de Graaf (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Margreet Jansen-Schijff Margreet Jansen-Schijff (Commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marinus van Riezen Marinus van Riezen (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Jan Sjirk Rodenboog Jan Sjirk Rodenboog (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Jan Sjirk Rodenboog Jan Sjirk Rodenboog (Commissielid) vanaf 23-04-2018
Foto van Ben Schrijver Ben Schrijver (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Marijn Seuters Marijn Seuters (Commissielid) vanaf 23-04-2018
Foto van Bernard Smalbraak Bernard Smalbraak (Commissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Reint Warmelink Reint Warmelink (Commissielid) tot 28-03-2018
Foto van Piet Weerstra Piet Weerstra (Commissielid) vanaf 23-04-2018
 

Presidium

Orgaan informatie

Logo van Presidium
Huidig aantal zetels
6

Leden

Foto van Luco Nijkamp Luco Nijkamp (Plv. voorzitter Raad)
Foto van Leander Broere Leander Broere (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Ramaker Jos Ramaker (Raadslid)
Foto van Betsy Ramerman Betsy Ramerman (Raadslid)
Foto van Jan Rooijakkers Jan Rooijakkers (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Ben Schrijver Ben Schrijver (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Gerrit Jan Veldhuis Gerrit Jan Veldhuis (Raadslid)
Foto van Johan Wiltvank Johan Wiltvank (Raadslid) tot 28-03-2018
 

Agendacommissie

Orgaan informatie

Logo van Agendacommissie

Leden

Foto van Herman Kleine Koerkamp Herman Kleine Koerkamp (Voorzitter Raadscommissie)
Foto van Janine Schiphorst-Kijk in de Vegte Janine Schiphorst-Kijk in de Vegte (Voorzitter Raadscommissie)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Joost Leegwater Joost Leegwater (Raadsgriffier)
Foto van Henry van der Woude Henry van der Woude (Plaatsvervangend griffier)
Foto van Mirjam Meijer-Uitenbroek Mirjam Meijer-Uitenbroek (Griffiemedewerker)
 

College van Burgemeester & Wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van Burgemeester & Wethouders

Leden

Foto van Han Noten Han Noten (Burgemeester)
Foto van Ruud van Leeuwen Ruud van Leeuwen (Wethouder)
Foto van André Schuurman André Schuurman (Wethouder)
Foto van Jan Uitslag Jan Uitslag (Wethouder)
Foto van Hans Berends Hans Berends (Secretaris)
 

Ambtelijke Organisatie

Orgaan informatie

Logo van Ambtelijke Organisatie

Leden

Foto van Hans Berends Hans Berends (Secretaris)
Foto van Ab Goeree Ab Goeree (Directeur)
Foto van Adviseur Adviseur (Adviseur)
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Jan Smit Jan Smit (Voorzitter Rekenkamercommissie)
Foto van Wim Dankelman Wim Dankelman (Raadslid) vanaf 28-05-2018tot 24-09-2018
Foto van Hans Ellenbroek Hans Ellenbroek (Raadslid) vanaf 24-09-2018
Foto van Arie Koetsier Arie Koetsier (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Rietje Lassche-Visscher Rietje Lassche-Visscher (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Rietje Lassche-Visscher Rietje Lassche-Visscher (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Gerrit Jan Veldhuis Gerrit Jan Veldhuis (Raadslid) vanaf 28-05-2018