Raad

Gemeentebelangen

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen
Aantal zetels op 31-12-2014
7

Leden

Foto van Jos Ramaker Jos Ramaker (Fractievoorzitter)
Foto van Klaas Agricola Klaas Agricola (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 19-05-2014
Foto van Hans Ellenbroek Hans Ellenbroek (Raadslid)
Foto van Inge Haarman Inge Haarman (Raadslid)
Foto van Evert Jan Hof Evert Jan Hof (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Ruud van Leeuwen Ruud van Leeuwen (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Peter Meijerink Peter Meijerink (Raadslid)
Foto van Dhr Hein Mekelenkamp Dhr Hein Mekelenkamp (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van André Schuurman André Schuurman (Raadslid) vanaf 27-03-2014
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van Jan Uitslag Jan Uitslag (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Arno van Dijk Dhr Arno van Dijk (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Dhr Jan van de Hoek Dhr Jan van de Hoek (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Arie Koetsier Arie Koetsier (Raadslid) vanaf 19-05-2014
Foto van Theo Logtenberg Theo Logtenberg (Raadslid)
Foto van Maurits von Martels Maurits von Martels (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 19-05-2014
Foto van Betsy Ramerman Betsy Ramerman (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Arend Jan Schuurman Dhr Arend Jan Schuurman (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Dhr Pieter-Jan van Zanten Dhr Pieter-Jan van Zanten (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Francis van der Kamp Francis van der Kamp (Commissielid) vanaf 26-05-2014tot 20-10-2014
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Luco Nijkamp Luco Nijkamp (Fractievoorzitter)
Foto van Anne Nijburg Anne Nijburg (Raadslid)
Foto van Dick van Gelder Dick van Gelder (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van Jan Sjirk Rodenboog Jan Sjirk Rodenboog (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van Tirza Keesmaat Tirza Keesmaat (Schaduwfractielid) tot 26-03-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Johan Wiltvank Johan Wiltvank (Fractievoorzitter)
Foto van José Eilert José Eilert (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Leander Broere Leander Broere (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van José Eilert José Eilert (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van José Eilert José Eilert (Commissielid) vanaf 26-05-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Mevrouw Karen Broekman Mevrouw Karen Broekman (Fractievoorzitter) tot 26-03-2014
Foto van Roelof Schuring Roelof Schuring (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Gerrit Schoonhoven Dhr Gerrit Schoonhoven (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Marinus van Riezen Marinus van Riezen (Commissielid) vanaf 26-05-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Jan Rooijakkers Jan Rooijakkers (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Marja van den Berg Marja van den Berg (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van Hans de Graaf Hans de Graaf (Commissielid) vanaf 26-05-2014
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2014
21

Leden

Foto van Han Noten Han Noten (Voorzitter)
Foto van Joost Leegwater Joost Leegwater (Raadsgriffier)
Foto van Klaas Agricola Klaas Agricola (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 19-05-2014
Foto van Mevrouw Karen Broekman Mevrouw Karen Broekman (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Dhr Arno van Dijk Dhr Arno van Dijk (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van José Eilert José Eilert (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Hans Ellenbroek Hans Ellenbroek (Raadslid)
Foto van Inge Haarman Inge Haarman (Raadslid)
Foto van Dhr Jan van de Hoek Dhr Jan van de Hoek (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Evert Jan Hof Evert Jan Hof (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Gerard Jutten Gerard Jutten (Raadslid) vanaf 19-05-2014
Foto van Arie Koetsier Arie Koetsier (Raadslid) vanaf 19-05-2014
Foto van Roel Kouwen Roel Kouwen (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Ruud van Leeuwen Ruud van Leeuwen (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Theo Logtenberg Theo Logtenberg (Raadslid)
Foto van Maurits von Martels Maurits von Martels (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 19-05-2014
Foto van Peter Meijerink Peter Meijerink (Raadslid)
Foto van Dhr Hein Mekelenkamp Dhr Hein Mekelenkamp (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Anne Nijburg Anne Nijburg (Raadslid)
Foto van Luco Nijkamp Luco Nijkamp (Raadslid)
Foto van Jos Ramaker Jos Ramaker (Raadslid)
Foto van Betsy Ramerman Betsy Ramerman (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Rooijakkers Jan Rooijakkers (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Gerrit Schoonhoven Dhr Gerrit Schoonhoven (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Roelof Schuring Roelof Schuring (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Arend Jan Schuurman Dhr Arend Jan Schuurman (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van André Schuurman André Schuurman (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Uitslag Jan Uitslag (Raadslid)
Foto van Aalt Westerman Aalt Westerman (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Johan Wiltvank Johan Wiltvank (Raadslid)
Foto van Dhr Pieter-Jan van Zanten Dhr Pieter-Jan van Zanten (Raadslid) tot 26-03-2014
 

Raadscommissie

Orgaan informatie

Logo van Raadscommissie
Aantal zetels op 31-12-2014
20

Leden

Foto van Herman Kleine Koerkamp Herman Kleine Koerkamp (Voorzitter Raadscommissie) vanaf 27-03-2014
Foto van Ruud van Leeuwen Ruud van Leeuwen (Voorzitter Raadscommissie) tot 26-03-2014
Foto van Janine Schiphorst-Kijk in de Vegte Janine Schiphorst-Kijk in de Vegte (Voorzitter Raadscommissie) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Arend Jan Schuurman Dhr Arend Jan Schuurman (Voorzitter Raadscommissie) tot 26-03-2014
Foto van Klaas Agricola Klaas Agricola (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 19-05-2014
Foto van Mevrouw Karen Broekman Mevrouw Karen Broekman (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Dhr Arno van Dijk Dhr Arno van Dijk (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van José Eilert José Eilert (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Hans Ellenbroek Hans Ellenbroek (Raadslid)
Foto van Inge Haarman Inge Haarman (Raadslid)
Foto van Dhr Jan van de Hoek Dhr Jan van de Hoek (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Evert Jan Hof Evert Jan Hof (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Gerard Jutten Gerard Jutten (Raadslid) vanaf 19-05-2014
Foto van Arie Koetsier Arie Koetsier (Raadslid) vanaf 19-05-2014
Foto van Roel Kouwen Roel Kouwen (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Theo Logtenberg Theo Logtenberg (Raadslid)
Foto van Maurits von Martels Maurits von Martels (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 19-05-2014
Foto van Peter Meijerink Peter Meijerink (Raadslid)
Foto van Dhr Hein Mekelenkamp Dhr Hein Mekelenkamp (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Anne Nijburg Anne Nijburg (Raadslid)
Foto van Luco Nijkamp Luco Nijkamp (Raadslid)
Foto van Jos Ramaker Jos Ramaker (Raadslid)
Foto van Betsy Ramerman Betsy Ramerman (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Rooijakkers Jan Rooijakkers (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Gerrit Schoonhoven Dhr Gerrit Schoonhoven (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Roelof Schuring Roelof Schuring (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Uitslag Jan Uitslag (Raadslid)
Foto van Aalt Westerman Aalt Westerman (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Johan Wiltvank Johan Wiltvank (Raadslid)
Foto van Dhr Pieter-Jan van Zanten Dhr Pieter-Jan van Zanten (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Marja van den Berg Marja van den Berg (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van Leander Broere Leander Broere (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van José Eilert José Eilert (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van José Eilert José Eilert (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van Dick van Gelder Dick van Gelder (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van Hans de Graaf Hans de Graaf (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van Francis van der Kamp Francis van der Kamp (Commissielid) vanaf 26-05-2014tot 20-10-2014
Foto van Ingrid Kappert Ingrid Kappert (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van Tirza Keesmaat Tirza Keesmaat (Commissielid) tot 26-03-2014
Foto van Marinus van Riezen Marinus van Riezen (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van Jan Sjirk Rodenboog Jan Sjirk Rodenboog (Commissielid) vanaf 26-05-2014
Foto van Gerrit Jan Veldhuis Gerrit Jan Veldhuis (Commissielid) vanaf 26-05-2014
 

Presidium

Orgaan informatie

Logo van Presidium
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van Luco Nijkamp Luco Nijkamp (Plv. voorzitter Raad)
Foto van Mevrouw Karen Broekman Mevrouw Karen Broekman (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Jos Ramaker Jos Ramaker (Raadslid)
Foto van Jan Rooijakkers Jan Rooijakkers (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Roelof Schuring Roelof Schuring (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Uitslag Jan Uitslag (Raadslid)
Foto van Johan Wiltvank Johan Wiltvank (Raadslid)
 

Agendacommissie

Orgaan informatie

Logo van Agendacommissie

Leden

Foto van Herman Kleine Koerkamp Herman Kleine Koerkamp (Voorzitter Raadscommissie) vanaf 27-03-2014
Foto van Ruud van Leeuwen Ruud van Leeuwen (Voorzitter Raadscommissie) tot 26-03-2014
Foto van Janine Schiphorst-Kijk in de Vegte Janine Schiphorst-Kijk in de Vegte (Voorzitter Raadscommissie) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Arend Jan Schuurman Dhr Arend Jan Schuurman (Voorzitter Raadscommissie) tot 26-03-2014
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Joost Leegwater Joost Leegwater (Raadsgriffier)
Foto van Henry van der Woude Henry van der Woude (Plaatsvervangend griffier)
Foto van Mirjam Meijer-Uitenbroek Mirjam Meijer-Uitenbroek (Griffiemedewerker)
 

College van Burgemeester & Wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van Burgemeester & Wethouders

Leden

Foto van Han Noten Han Noten (Burgemeester)
Foto van Klaas Agricola Klaas Agricola (Wethouder)
Foto van Evert Goldsteen Evert Goldsteen (Wethouder) tot 16-05-2014
Foto van Ruud van Leeuwen Ruud van Leeuwen (Wethouder) vanaf 19-05-2014
Foto van Maurits von Martels Maurits von Martels (Wethouder)
Foto van Hans Berends Hans Berends (Secretaris) vanaf 01-09-2014
 

Ambtelijke Organisatie

Orgaan informatie

Logo van Ambtelijke Organisatie

Leden

Foto van Hans Berends Hans Berends (Secretaris) vanaf 01-09-2014
Foto van Ab Goeree Ab Goeree (Directeur)
Foto van Hans Berends Hans Berends (Directeur organisatie en middelen) tot 31-08-2014
Foto van Adviseur Adviseur (Adviseur)
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Jan Smit Jan Smit (Voorzitter Rekenkamercommissie) vanaf 23-06-2014
Foto van Arie Koetsier Arie Koetsier (Raadslid) vanaf 23-06-2014
Foto van Rietje Lassche-Visscher Rietje Lassche-Visscher (Raadslid) vanaf 23-06-2014
Foto van André Schuurman André Schuurman (Raadslid) vanaf 23-06-2014